TR

Hakkımızda

Hakkımızda

Br Dizayn

Br Dizayn Eskişehir Organize Sanayi Bölgesinde 2005 yılında kurulmuş olup, ankastre ocak, ankastre fırın, tamboy fırın gaz dağıtım sistemleri ve demonte üretimi yaparak faaliyetlerini günümüze kadar sürdürmektedir.

2019 yılında faaliyete geçen yeni üretim alanı ve son teknoloji üretim sahası ile OEM Ankastre Ocak üretimine başlamış olup, her geçen gün kaliteyi ön planda tutarak müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

BR Dizayn kurulduğu günden itibaren beyaz eşya sektöründe yer almak, pişirici grup OEM üreticisi ve ihracatçısı olabilme isteğindeydi. Bu isteğe ulaşabilmek için Şubat 2018’de strateji planını hayata geçirmiştir. Bu plan çerçevesinden, 20 sene boyunca mühendislik alt yapı, know-how bilgisi konularında kazandığı deneyimin yanı sıra üreteceği gaz yakıtlı pişiricilerin test edilmesi ve ürün yaşam döngüsü sürecinde olası risk ve önlemleri deneysel olarak gözleyebilmek amacıyla test ve güvenlik laboratuvarı kurmuş, zorlama ve hatalı kullanım test laboratuvarı yatırımı yapmış ve komponent test laboratuvarı kurmuş olup, 2019 yılında prototip olarak ürettiği ocaklar için gaz regülasyonu konunda CE belgesi, elektriksel güvenlik konusunda CB belgesi, Rusya pazarına giriş konusunda EAC belgesi almıştır. Ayrıca metodoloji çalışmaları ile üretim hattı ve seri üretim test ekipmanları yatırımı gerçekleştirmiştir. Sonrasında firmamız, Mart 2019 yılında ankastre ocak üretimi yapmaya başlamış ve ürettiği ocakların Rusya’ya ihracatını gerçekleştirmiştir. Mart 2019'dan günümüze kadar Rus pazarı, Kuzey Afrika pazarı, Ortadoğu pazarı, Avrupa pazarı ve Türki Cumhuriyetler pazarlarında yer alan 82 ülkeye doğrudan ya da dolaylı olarak ankastre ocak ihracatı gerçekleştirmiştir.